Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Jun 19, 2019

Понизните политики на СДСМ не вродија ниту со датум за преговори

Во бесмртните зборови од човекот на кого СДСМ му намести тендери вредни стотици илјадници евра, Сашо Мијалков: „Каменот од блиску доаѓа“. Понизните политики на СДСМ...

Последни објави