Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    АРХИВА

    Месечна Архива: June, 2019

    НАТО носи просперитет и развој само за елитите

    За време на денешната посета на Република Македонија, генералниот секретар Јенс Столтенберг упати порака дека новата влада спровела значајни реформи во делот на владеење...

    Последни објави