Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Jul 8, 2019

Oставка и кривична одговорност за заканите на заменик-министерот Нухиу кон инспекторот Илиевски

Веќе два месеци нема никаква одговорност или иницирана постапка за откриениот скандал на Тетовскиот универзитет, каде кадри на ДУИ и актуелни функционери незаконски се...

Последни објави