Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Jul 11, 2019

Не само оставка, туку и кривична одговорност за Заев!

Во снимените разговори помеѓу премиерот Заев и оние што тој мисли дека се Столтенберг и Порошенко, Заев се однесува крајно недржавнички и со интенција...

Последни објави