Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Jul 7, 2020

Радмила Шеќеринска во бомбона-друштво со Боки 13 и Катица Јанева

Последните видео-снимки, кои јасно ја покажуваат Радмила Шеќеринска во неформална дружба со сега осудените рекетарски пиуни, Катица Јанева и Боки 13, само потврдуваат дека...

Последни објави