(Видео) Крмов: Мора да им застанеме на патот на овие ненационални погубни политики

0
409

Пратеникот Борислав Крмов во емисијата „Што мисли народот“:

„Потребен е државниот апарат, за да може да се интервенира кај најсиромашното население, но, секако за да се случи тоа, треба да се застане на патот на овие погубни ненационални политики.“

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде