Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

(Видео) Крмов: Пратениците на СДСМ немаат дисциплина да седат во сала дури кога имаат мнозинство

Дел од гостувањето на пратеникот Борислав Крмов во емисијата „Утрински Брифинг“ околу недисциплинираноста на пратениците на СДСМ во однос на пратењето на собраниски седници.

 

Најнови објави