(Видео) Крмов: Не е точно дека со дигитализација ќе се заштеди, напротив тоа е скапа работа

0
752

Пратеникот Борислав Крмов, на тема „дигитализација во образованието“ во вчерашното издание на „Само Вистина“

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде