Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    (Видео) Крмов: Со вакви лоши закони само се стимулира дивоградби

    Пратеникот Борислав Крмов во емисијата „Само Вистина“ на тема – Закон за дивоградби.

     

    Најнови објави