(Видео) Димитар Апасиев во отворен разговор со доктор Горан Трајковски

0
626

Претседателот на Левица и пратеникот, Димитар Апасиев, во отворен разговор со доктор Горан Трајковски(@doktor.goran) во живо, на неговиот Инстаграм профил.

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде