Исмаил: Претходниот градоначалник не обрна внимание на пожарникарите

0
357
Во продолжение говорот на советникот на Левица во Град Скопје Реџеп Исмаил, по повод изгласувањето на трите одлуки за набавка, со кои ќе се унапреди и зголеми капацитетот на Противпожарната бригада на Град Скопје.

Левица – Град Скопје on Петок, 01 април 2022

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде