Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  Гостувања

  (Видео) Богдановиќ: За референдум треба инцијатива и дополнително време

  Во денешната емисија „Жешко Политичко Лето" на Канал 5 ТВ, на која гостуваше градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ, прашање постави нашата модераторка на Левица...

  (Видео) Апасиев: Пратеничкиот имунитет е во суштина антиполициски

  Пратеникот и претседател на Левица, проф. д-р Димитар Апасиев, во емисијата „Само вистина“, правно го објасни пратеничкиот имунитет и случајот со непрофесионалното постапување на...

  (Видео) Апасиев: Методологиите во Законот за попис да се сменат, во спротивно можна е повторна кампања за бојкот

  Дел од гостувањето во емисијата „Само вистина“, кадешто претседателот на Левица и пратеник во Собранието, Димитар Апасиев ги објаснува четирите основи по кои Левица...

  (Интервју) Пратеникот Борислав Крмов, гостин во живо во емисијата „Утрински Брифинг“

  Пратеникот Борислав Крмов, гостин во живо во емисијата „Собраниски Брифинг“ https://www.youtube.com/watch?v=6yE3HPCL9gk  

  (Видео) Крмов: Со вакви лоши закони само се стимулира дивоградби

  Пратеникот Борислав Крмов во емисијата „Само Вистина“ на тема - Закон за дивоградби.   https://www.youtube.com/watch?v=_AUNcSNSWLY

  (Видео) Крмов: Не е точно дека со дигитализација ќе се заштеди, напротив тоа е скапа работа

  Пратеникот Борислав Крмов, на тема „дигитализација во образованието“ во вчерашното издание на „Само Вистина“   https://www.youtube.com/watch?v=WwQrjW7m3Ys

  Последни објави