Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  Гостувања

  Пратеникот Борислав Крмов ќе гостува во емисијата Стадион на Радио Мрежа Канал 77

  Утре, 20 февруари 2021, со почеток во 10:00 часот, пратеникот Борислав Крмов, ќе гостува во емисијата Стадион, на Радио Мрежа Канал 77. Ќе се...

  Крмов: ДПМНЕ преќутно се согласува за разградувањето на македонската нација

  Доколку Левица не го блокираше процесот, Предлог - законот за измени во личните карти, ќе беше изгласан во понеделникот. ДПМНЕ со 44 пратеници и со...

  (Видео) Крмов: Гневот што го гледате кај мене и Апасиев е гневот на народот

  Пратеникот на Левица, Борислав Крмов, гостуваше во централните вести на ТВ Сител, во „Тема на денот“, кадешто меѓудругото истакна:   „Ако стратегија ја нарекувате нашата искреност,...

  Пратеникот Борислав Крмов вечерва во „Тема на денот“ на тв Сител

  Во вечерашните вести на ТВ Сител, во „Тема на денот“, во 19 часот, ќе гостува пратеникот на Левица, Борислав Крмов. Теми на разговор се...

  Последни објави