(Видео) ИНТЕРВЈУ НА КРМОВ ВО РЕДКАСТ: Јас ќе бидам носител на листата на Левица во ИЕ 3

photo_2024-02-05_15-35-22

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Во своето гостување во подкастот „Редкаст“, ексклузивно обзнани дека ќе биде носител на листата на Левица во ИЕ 3.

  • Гостување на пратеникот на Левица, Борислав Крмов во Редкаст подледнете го тука:

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ