(Видео) ИНТЕРВЈУ НА АПАСИЕВ ЗА КАНАЛ 5: СДС и ДПМНЕ се слуги на олигарсите!

Screenshot_20220928_230431

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Прв дел: „Само Интервју“ со Димитар Апасиев

Втор дел: „Само Интервју“ со Димитар Апасиев

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ