Гостување на претседателот на Левица проф. д-р Димитар Апасиев на Плус Инфо

Screenshot 2024-05-15 151849

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Претседателот на #Левица – проф. д-р Димитар АПАСИЕВ гостуваше во најновиот поткаст на Плус Инфо.

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ