Левица не се СДС и ДПМНЕ за да му се плашат на ДУИ

левица црвено

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

На денешната тензична седница во Собрание, пратеникот од редовите на ДУИ, Арбен Зибери, се обиде да го нападне пратеникот КРМОВ!

Им порачуваме на амнестираните насилници од ДУИ дека времето на плашење на македонскиот народ заврши и дека нивните послушници ДПМНЕ и СДС се делегитимирани одамна во очите на македонскиот народ.

Нови времиња доаѓаат и нова историја ќе се пишува во македонското Собрание!

404413730 919775529505512 1256046700707518901 n

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ