Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Претставка до Одделот за внатрешна контрола против полициските службеници за инцидентот кај Мавровка

▪️Прес-конференција на портпаролот на Левица, Амар Мециновиќ ,,До одделот за внатрешна контрола при МВР, Левица денес поднесе претставка за барање за спроведување на постапка за...

Последни објави