Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Џафери да објасни за вооружените лица низ ходниците на Собранието

▪️ Обраќање на пратеникот Димитар Апасиев. „Ќе се повикам на член на којшто досега се немам повикано, поточно, член 246 - одржување на редот во...

Последни објави