Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Учениците од Општина Аеродром ја почнаа новата учебна година без ветените таблети

Иако беше ветувано од страна на градоначалникот Тимчо Муцунски во изборната кампања, дека ќе има таблет за секое дете, ништо од тоа не се...

Последни објави