Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Спасовски да одговори колку од пиштолџиите кај Мавровка се во притвор

Според свиркач од МВР, Левица дознава дека инцидентот кај плоштадот Скендербег, го организирале структури на државните служби за безбедност, под директива на пробугарската власт...

Последни објави