Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Обвинението за Иван Јованоски е класичен политички прогон – Прифатено барањето на одбраната Заев да се јави како сведок

  Денес започна судењето против нашиот член на Централен Комитет, Иван Јованоски, кој при одбележувањето на 11 октомври на Могилата на непобедените, упати јасна порака...

  Левица – Кисела Вода: Како изгледа населбата „11 Октомври“ под водство на Филип Темелковски

  Од ветените проекти на градоначалникот Темелковски, ништо не е реализирано. Во предизборната кампања, Темелковски ветуваше дека ќе го врати стариот сјај на Кисела Вода. Меѓу...

  Последни објави