Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Ѓорче Петров: 10 август никогаш да не се заборави!

Само два дена по масакрот кај Карпалак, на 10-ти август околу осум часот наутро беше извршен уште еден масакр кај месноста Љуботенски Бачила. На...

Последни објави