Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Честит 8-ми Ноември Штипјани!

    Утрово членови на локалниот огранок на Левица во Штип, во чест на 8-ми Ноември - ден на ослободувањето на Штип, им оддадоа почит на...

    Последни објави