Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Левица – Велес: Општина Велес планира нови вработувања

Коалицијата ДПМНЕ-ДУИ на последната седница на Советот на Општина Велес изласа одлука во која се предвидува нови 34 вработувања, со единствен изговор зголемен обем...

Последни објави