Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Апасиев до министерката за труд Јагода Шахпаска за стечајците од велешки „Лозар”

    Зошто Министерството за труд и социјална политика не постапува по пресудите на Управниот суд донесени во корист на обесправените стечајни работници од поранешниот агрокомбинат...

    Последни објави