Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  И во време на криза Владата не се откажува од натрупаните владини функции

  Во јавноста испливаа детали од средбата Заев - Гаши, каде партијата Алтернатива за да се приклучи на власта, бара да ѝ припадне и едно...

  Манипулирањето со висината на просечната плата – предизборна пропаганда на власта и ДПМНЕ

  Во последно време доста експлоатирана тема е просечната плата на ниво на држава и се лицитираат бројки како од власта, така и од ВМРО-ДПМНЕ....

  Последни објави