Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Прес-конференција на Димитар Апасиев за дипломатскиот скандал на спикерот Џафери

    „Обраќањето на спикерот Талат Џафери на албански јазик, пред Комитетот за надворешни работи во Брисел, е спротивно на Амандманот 5, став 1 од Уставот...

    Последни објави