Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    СДС ја однесе Македонија во длабока економска бездна

    Антинародната политика на Заев и СДС и натаму продолжува. Откако на најподол начин го промени името и го склучи штетниот договор со Бугарија, Владата...

    Последни објави