Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    ДКСК има надлежност да иницира поништување на решението на инспекторот Африм Салиу

    (*Реплика на Претседателот на Левица - Димитар Апасиев, на одговорот на претседателката на Антикорупциска Комисија, Билјана Ивановска, која изложи дека Комисијата нема надлежност да...

    Последни објави