Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Неспособноста на ДУИ ги остави учениците без учебници

Во текот на вчерашниот ден, министерот за образование Јетон Шаќири изјави дека оваа учебна година МОН ја пречекува поподготвено отколку минатата - без набавени...

Последни објави