Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Димоски: Покрај ветувањето на политичките партии, бетонизацијата на Карпош продолжува

„Да бидам искрен помалку сме изненадени од исходот од вчерашното гласање особено поради фактот што само пред два месеци, истите тие политички партии, за...

Левица – Карпош: Богоев посветено работи на бетонизација на Козле

Себе фалењето на Богоев завиткано во манипулирање и лажење на жителите на Општина Карпош добива на интензитет. Додека секое утро на националните телевизии и...

Багери работат во зелениот појас на Водно – Богоев не презема ништо

Како се ближат локалните избори, така и бетонизацијата на Општина Карпош станува се поинтензивна. Со секој поминат ден, Стефан Богоев ги преточува неговите предизборни...

Последни објави