Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Крмов: Блокадата требаше да започне кога се киднапираше пратеник

„Левица не се противи на ниедна инцијатива за буткање на оваа власт, но секогаш имаме доза сомневање кога станува збор за партиите кои владееле...

(Видео) Крмов: Власта го шверцува законот за државјанство

Прес конференција на пратеникот Борислав Крмов, по повод шверцуваниот Закон за државјанство со европско знаменце: „Како е можно еден Закон, до вчера да не носи...

Последни објави