Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Неготино оддаде почит на загинатите борци во НОБ

Членови на Левица-Неготино оддадоа почит и положија свежо цвеќе на спомениците кај Собранието во Неготино, по повод 78 години од загинувањето на тројца борци...

Последни објави