Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Протестот за 27 април да не се злоупотребува за политички поени, туку да се бара целосно спроведување на правдата

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТ Упадот во Собранието на толпата народ, кои на 27 aприл 2017 година протестираа против коцкањето со националните и државни интерси, беше испровоциран...

Последни објави