Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Црвена Младина: Образованието не смее да биде луксуз и привилегија

    Поради најавувањето на новите реформи во образованието од министерката Мила Царовска, ние, како младина најостро го осудуваме ваквото ноншалантно однесување на министерката, која без...

    Последни објави