Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    СДСМ преку лажно претставување и црна кампања очајно се обидува да се спаси од неминовниот пораз

    Денеска, непосредно пред започнување на изборниот молк за вториот круг од локалните избори, осамнаа флаери и други материјали со лажна политичка содржина и лажно...

    Последни објави