Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Струга: Базенот кој требаше да е готов до крајот на минатата година уште едно нереализирано ветување на власта

Деновиве, владата на СДСМ информира дека реконструкцијата на запуштениот базен во Струга повторно ќе се пролонгира, поради раскинување на договорот со фирмата. Горчливата точка...

Последни објави