Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Левица – Прилеп: Сите власти ветуваа, а депонијата се’ уште гори

    „По 40 години континуирано депонирање на отпадот, градската депонија „Алинци“ крај Прилеп ќе се рекултивира.“ – информираше бившиот градоначалник далечната 2015-та, кој како партиски...

    Последни објави