Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Крмов до Царовска: Се’ што е опшествено вие или го приватизирате, или го префрлате од колективен на индивидуален трошок

Пратеникот Борислав Крмов со две пратенички прашања до министерката за образование, Мила Царовска во врска со дигитализацијата на учебниците во образованието: „Бидејќи министерката го зема...

Последни објави