Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Колку вредат животите на гостиварчани во очите на Арбен Таравари?!

Колку вредат животите на гостиварчани во очите на Арбен Таравари?! Разочарувачки се секојдневните изјави на нашиот градоначалник Арбен Таравари, дека одложувањето на пописот во време...

Последни објави