Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Левица – Кисела Вода: Се повторува практиката на градење без запазување на сите законски регулативи

    На потегот од населба Драчево (во правец на Пинтија на булеварот ‘’Борис Трајковски’’) деновиве интензивно се изведуваат градежни активности. Се работи за просторот наспроти...

    Последни објави