Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Со обидот за цензура на вести, владиниот портпарол дефакто признава дека блефираше во најавата за кривични казни за непопишување

    РЕАКЦИЈА ДО ЈАВНОСТ Владиниот портпарол Душко Арсковски, вчера во два наврати се обидел да изврши цензура врз ТВ Канал 5, откако претседателот на Левица, Димитар...

    Последни објави