Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Апасиев: Отпор организира Владата, а не бојкотирачите

Изјава на претседателот на Левица, Димитар Апасиев, во однос на денешните заплашувања на прес - конференцијата на владиниот портпарол, Душко Арсовски, откако самиот ретерираше...

Последни објави