Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Апасиев: Левица поднесе интерпелација против Џафери, која ја поддржи и опозицијата

    Прес конференција на пратеникот Димитар Апасиев, по повод поднесената Интерпелација за работата на спикерот Талат Џафери, кој катастрофално лошо и своеволно го менаџира процесот...

    Последни објави