Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Власта со европско знаме ќе ја претвори Македонија во депонија на европски отпад

  Откако Владата на СДСМ доби ново вето, додека ветуваше дека државното име е последна пречка за ЕУ, единствена европска вредност што ја покажува е...

  Власта сака со европско знаме да го прошверцува Законот за државјанство

  Владата на СДСМ и ДУИ повторно сака да прошверцува во Собрание исклучително штетен закон за Република Македонија, злоупотребувајќи го европското знаменце - што претставува...

  Последни објави