Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Градоначалникот Георгиески тврди дека состојбата е загрижувачка, а Владата ќе прави попис!

    Во услови кога короната , за жал зема се' поголем замав , како во Охрид , така и во цела Македонија, Владата никако не...

    Последни објави