Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Свети Николе: Газдата профитира, власта импровизира, синдикатот се бламира а градоначалникот се бламира

Откако претходниот месец педесетина работници од светиниколските конфекции „АД Мода“ и „Камотекс“ останаа без егзистенција, овој месец слична судбина дочекаа уште околу 180 работници...

Последни објави