Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Бугарија се поткусурува со Македонија за внатрешни апетити

  „Мораме да одговориме на прашањето кој преговара моментално. Преговара владата на СДСМ, преговара бугарскиот државен врв и тука, како трет елемент, Европската унија која...

  (Видео) Борислав Крмов: Ако не прекинеме со вазалската политика следи губење на државата

  „После Преспанскиот договор, нашите наивни политичари - аматери мислеа со додворување на политичарите од ЕУ и на западните политичари дека може сè да издејствуваат....

  Последни објави