Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Банките се составен дел од кризата

  Банките, согласно последните податоци од Народна банка на РМ, забележале за 73% зголемен профит во споредба со лани истиот период, односно само во првиот...

  Неготино, Кавадарци и Демир Капија – Апсолутни рекордери во заразеност со корона!

  Општините од тиквешкиот регион се убедливо на врвот во Македонија, со највисок процент активни случаи по глава на жител заразени со вирусот SARS-CoV-2 според...

  Последни објави